• YARIM ALTIN
  7.910,00
  % 1,81
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7878
  % 1,53
 • € EURO
  35,1602
  % 0,53
 • £ POUND
  41,6058
  % 0,85
 • ¥ YUAN
  4,5192
  % 1,45
 • РУБ RUBLE
  0,3663
  % -0,33
 • BITCOIN/TL
  2167960,306
  % -0,96
 • BIST 100
  %

Yeni Başlayanlar için Kripto Para Yatırım Stratejileri ile ilgili Kritik Bilgiler !

Yeni Başlayanlar için Kripto Para Yatırım Stratejileri ile ilgili Kritik Bilgiler !

Bitcoin’de geleneksel hisse senetlerinde olduğu gibi “gün” kavramı bulunmamaktadır ve bilindiği üzere, Bitcoin piyasası, her gün 24 saat boyunca açıktır.

işlemler her ne kadar 24 saat açık olsa da uluslararası saat farklarından kaynaklı yatırımcıların aktif olarak işlem yaptığı hacim yoğunluğu farklı olduğu için bazı stratejik unsurlar oluşmaktadır .

bu stratejilerin başında öncelikle kriptonun ana vatanı olan ve kendi platformunun bağlı olduğu ülkedeki işlem hacmidir .Bu hacimsel değer sizin yaşadığınız ülkenin yerel saati ile birebir farklılık gösteriyor ise sizin aktif işlem yaptığınız süreçte takibinizde olan kriptoda pasif yatırım süreci gerçekleşebilir.İkinci önemli unsur ise kripto kullanıcı platformlarının güncelleme tarihleri ve günleridir.

İşte kripto para yatırımında dikkat edilmesi gereken temel noktalar!
 1. finansal Yönetimi: Böl ve yönet politikası
 2. Duygusal Körlük: Kazanma hırsının stratejilerin önüne geçmemesi
 3. Düşük Fiyat Politikası
 4. FOMO’dan Kaçının!
 5. Zamanlama :Doğru zamanda doğru işlemde bulunmak ,gerekli durumlarda zararı durdurabilmek.
 6. Güvenilir ,Altyapı Problemi Olmayan  İşlem Hacmi Yüksek Kripto Para Seçeneklerin Doğru Tespit Edilmesi
 7. Kripto Paralar için Soğuk ve Sıcak Cüzdan kavramı :Kriptolar yatırımcı tercihlerine yönelik olarak iki ayrı biçimde saklanabilir: çevrimdışı bir ‘soğuk’ cüzdan, ikincisi ise çevrimiçi ‘sıcak’ bir cüzdan.

  Erişim kolaylığı, sıcak cüzdanları yeni başlayanlara cazip hale getiriyor ancak saldırıya uğrama riskleri de hep var. Soğuk cüzdanların ne olduğunu bilmek gelecekte işinizi kolaylaştırır.

Kripto paraya olan güvenin artışını, uygulama alanlarının çeşitlenmesini dikkate aldığınız zaman geleneksel yöntemleri bir kenara bırakıp geleceğe hazır olmak gerekiyor.

Çok ucuz bir kripto paranın piyasadaki değeri yüksek olabilir, bunun yanında fiyatı yüksek bir kripto para düşüşe geçiyor olabilir. Yatırımınızı birim fiyatta elinize geçecek kripto para miktarına endekslemeyin.

 

 

Çinli uzmanlar, ileri teknolojilerden yararlanmayan hükümetlerin karar verme, risk değerlendirmesi ve strateji seçimi gibi önemli kriterler konusunda geriye düşeceğini belirtirken, yapay zekanın pek çok açıdan ülkelere avantaj sağlayacağını ifade ediyor.

YouTube Müzik’e Animasyonlu Küçük Resim Özelliği Geldi

Hosting şirketimizin seçerken araştırmanız gereken bir diğer konu müşteri desteği. Sorun yaşadığımızda hızlı çözüm almak için müşteri hizmetleri kalitesi önemli rol oynuyor. Sorduğunuz soruya 7/24 cevap verebilecek şirketlere odaklanın. Bunun için ayrıca satın alma yapmadan iletişim kanalından hosting şirketiyle iletişime geçerek ne kadar sürede cevap verdiğini ölçün.

İkinci olarak Hosting şirketimizin aldığınız hizmeti ne kadar süre içerisinde iade edebileceğiniz hususunu araştırın. Örneğin Limon Host koşulsuz 15 gün içinde paranızı iade ediyor. 15 gün kaliteyi sınamak için oldukça yeterli bir süre. Bu sayede paranız heba olmayacaktır. Bununla birlikte hostun kalitesini deneyimleme fırsatınız da olacak.

ve son olarak Mate 20 Pro’nun galerisinde de yapay zeka tam anlamıyla görev yapıyor. Galeri üzerinde videoların analiz otomatik olarak analiz ediliyor ve bu analizler sayesinde muhteşem klipler hazırlayabiliyorsunuz. Bu işlem sırasında Yapay Zeka videolardaki yüzleri önce tanıyor, sonrasında kişiye özel klipler hazırlıyor. Hatırlatmakta fayda var ki bu işlem sadece Mate 20 Pro’yu şarja taktığınız zaman çalışıyor.

Günümüzde, bir yerden bir yere giderken toplu taşıma araçlarını kullandığımızda ya da güzel bir yürüyüş yapmak istediğimizde bizi dünyanın diğer seslerinden alıp sevdiğimiz müzikle buluşturan kulaklıklarımız olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer alıyor. Pek çoktan farklı türde bulunan bu kulaklıklar, son dönemde kablo derdinden de kurtularak tamamen kablosuz kulaklıklar oldular. Bugün size tanıtacağımız kulaklık ise bunlardan daha fazlası.

Sadece Android sürümü bulunan uygulama, WhatsApp Web istemcisinin QR kodunu kullanarak kendini bilgisayar gibi gösteriyor. Android yüklü cihaza yüklediğiniz bu uygulamayı açtığınızda size gösterdiği QR kodu herhangi bir cihazın WhatsApp‘ını açıp Web kısmından kodu okuttuğunuzda tüm mesajlarına erişebiliyorsunuz. Bu işlemi yaptığınızda mesajlarına ulaştığınız cihazın bildirim panelinde Web istemcisinin etkin olduğu görülüyor ve kapatma seçeneği de mevcut.

Günümüzde, bir yerden bir yere giderken toplu taşıma araçlarını kullandığımızda ya da güzel bir yürüyüş yapmak istediğimizde bizi dünyanın diğer seslerinden alıp sevdiğimiz müzikle buluşturan kulaklıklarımız olmazsa olmaz eşyalarımız arasında yer alıyor. Pek çoktan farklı türde bulunan bu kulaklıklar, son dönemde kablo derdinden de kurtularak tamamen kablosuz kulaklıklar oldular. Bugün tanıtacağımız kulaklık daha fazlasıdır.

Arkadaş ortamlarında yanınızda bir hoparlör olması ve bu hoparlörle arka fona güzel bir müzik açmak çok eğlenceli oluyor. İşte, bugün size tanıtacağımız bluetooth kulaklık, aynı zamanda hoparlör görevi görüyor.

Hem kulaklıkta hem de hoparlörde kaliteli bir ses deneyimi sunmayı başaran Bix BH1 bluetooth kulaklığı daha fazla merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.